top of page

הסיפור שלנו

ברוכים הבאים!

אנחנו שמחים שבחרתם להצטרף אלינו ולהוביל מהפכה בעולם החינוך הפרטי.

לפני שנתחיל לדבר על מה אנחנו מציעים עבורכם ועל כל החידושים שהכנסנו לתחום, בואו נתחיל מלהכיר את KIP.

KIP היא פלטפורמה חדשה למציאת מורה פרטי/ת, התנהלות שוטפות מולו/ה ושמירה  על רצף למידה עבור התלמיד. בנינו את KIP בשאיפה שהיום תהיה הפעם האחרונה בחייכם בה תתעסקו בחיפוש אחר מורה איכותי עבורכם/ילדכם.

בכדי שנסביר איך אנחנו עושים זאת קודם בואו נבין למה, קיימים כשלי שוק בשוק ההוראה הפרטית שמשפיעים על החיים של כולנו כגון : חוסר בסדר, ארגון וקידמה, אי שמירה על רצף למידה וקושי בהנגשת חינוך איכותי בכל רחבי הארץ.

 

סדר, ארגון וקידמה

שוק המורים הפרטיים נכון להיום מתנהל בצורה מפוזרת, ללא רגולציה וללא התחשבות בצרכי התלמיד. הדבר הוביל להצטברות "כח" אצל המורים הפועלים בשוק על חשבון התלמידים. איפה זה פוגש אותנו ? עליות מחירים חדות בלי התראה מוקדמת, היעדר בקרה על איכות ההוראה ע״י התלמיד, הקושי בתיאום שעות מול מורים עמוסים, פשרה על שעות הלימוד, הפסקה פתאומית של המורה הפרטי, קושי במציאת חלופה מהירה, קושי ביצירת רצף למידה והיכרות מתמשכת עם התלמיד ועוד. 

 

KIP מכוונת למציאת פתרונות בכשלי שוק הללו ונותנת לתלמידים שלנו פתרון איכותי, מתקדם ונח. אז איך אנו עושים זאת ? פשוט מאוד עושים סדר בעולם מבולגן.

הקמנו אפליקציה שדרכה תלמיד יכול לבצע את כל הפעולות הנצרכות בהוראה פרטית, זה מתחיל במציאת המורה הטוב ביותר עבורו בשעות שנוחות לו, ממשיך בהתנהלות השוטפת בצורה קביעת שיעורים חכמה,קניית שיעורים בצורה מהירה,בטוחה וחוקית  (קבלה ישירות למייל לאחר הקנייה), האפשרות לבטל או לדחות שיעור ללא משא ומתן ללא שיחות לא נעימות בווטסאפ, פשוט, נח, דיגיטלי ומהיר.

הרכבנו נבחרת מורים מנצחת המורכבת מסטודנטים מצטיינים בתארים נחשבים מהאוניברסיטאות הבכירות ביותר בארץ,למדנו שעבודה מול מורה צעיר עוזרת לתלמיד להרגיש בנוח במהלך השיעור מה שמעלה את הביטחון והריכוז במהלך השיעור. העברנו אותם סינון קפדני על מנת לבדוק יחסי אנוש, סבלנות, ויכולות הוראה. אלה שעברו את הסינון עברו הכשרה להוראה דיגיטלית שנבנתה בשיתוף פעולה עם מומחים בתחום ורק לאחריה הצטרפו לנבחרת שלנו והתחילו ללמד.

איכות ההוראה היא הנושא החשוב לנו מכל לכן כדי לשמור על הנבחרת שלנו מנצחת אנחנו מאפשרים לכל תלמיד לדרג כל שיעור בסופו (בצורה פשוטה של דירוג כוכבים), ובכך אנחנו דואגים לשמור על איכות גבוהה ללא פשרות. בדירוג שלנו יש מקום להערה מילולית. ההערה (אם קיימת) עוברת אלינו ואנחנו דואגים להעביר אותה למורה בצורה אנונימית לגמרי על מנת לעודד את תלמידנו להביע דעה. בנוסף אנו מאפשרים לתלמידנו להחליף מורה בלחיצת כפתור, בכל שלב ובכל רגע בצורה פשוטה וללא חיוב כספי. כל האמצעים הללו נועדו להבטיח שתרכשו חוויות לימוד איכותית ומקצועית שאתם תרגישו בה בנוח.

 

רצף למידה בריא 

המערכת שלנו, בשיתוף פעולה עם המורים, בונה לכל תלמיד "תיק תלמיד" אישי המורכב מהציונים שלו, סיכומי שיעורים שנכתבים על ידי המורה לאחר כל שיעור ועוד נתונים שעוזרים לנו להבין את קשיי התלמיד ולהתרכז בהם. תיק התלמיד ילווה את התלמידים שלנו לאורך כל הדרך אם זה בשיעור חלופי או במעבר מורה, כך שבכל מפגש של התלמיד עם אחד ממורנו, המורה מכיר את היסטוריית הלמידה שלו, את האתגרים ואת דרך העבודה הכי נכונה לאותו תלמיד. 

בנוסף, כחלק מהחיים לעיתים יש אילוצים שונים אשר מחייבים לבטל שיעור בצורה חד פעמית. אם זה מצד התלמיד או מצד המורה. המערכת שלנו יודעת לתת פתרונות  למקרים אלו ולהציע לתלמידנו מורה חלופי חד פעמי שיעזור להם במקרה הצורך. המורה החלופי יעבור חפיפה מסודרת עם המורה הקבוע על "תיק התלמיד" ובכך אנחנו מאפשרים לתלמידנו לשמור על רצף למידה בריא ונכון.

 

הנגשת חינוך 

במציאות של היום יש קושי במציאת מורה עקב פיזור המורים הזמינים גיאוגרפית וכך נוצר אי שוויון מובנה. אנחנו בKIP מאמינים שהפתרון הוא פשוט ואפשרי באמצעות שיעורים דיגיטליים.

השיעור הדיגיטלי מאפשר למורים פרטיים איכותיים מכל רחבי הארץ ללמד תלמידים בלי להתבסס על קירבה פיזית. אנו מודעים לאתגרים בלמידה מקוונת, ולשם כך החלטנו ללמוד את הנושא לעומק, ולאתר מקור הבעיה ולטפל ישירות בה.

סקר שערכנו בקרב תלמידי חטיבת ביניים ותיכון הראה שמעל 87% מהתלמידים ציינו שהקושי המרכזי בלמידה דיגיטלית עבורם הוא שמירה על קשב וריכוז לאורך השיעור.

לשם כך בנינו קורס הכשרה מקיף למורים בשיתוף פעולה עם מומחים בתחום על מנת למקד פתרונות לקושי זה ואנו מאמינים יותר מתמיד שלמידה דיגיטלית היא עתיד החינוך.

ללמידה הדיגיטלית יתרונות רבים בהם : שימוש במרחב הדיגיטלי מאפשר למורים שלנו לשלב אמצעי לימוד אינטראקטיביים וחדשניים שמעלית את חווית הלימוד פי כמה וכמה על חשבון הספרים הישנים, הנוחות שבלמידה מהבית מהמחשב האישי חוסכת לתלמיד נסיעות וזמן וכך מעלה את המוטיבציה שלו להגיע לשיעורים ולשאוף ללמידה, מעלה את ביטחון התלמיד וממזערת את הסיכויים לפגיעה אפשרית. הסתגלות בגיל צעיר לעבודה בסביבה דיגיטלית היא קריטית לעתידו של התלמיד מכיוון ששוק העבודה והלמידה הגבוהה (אוניברסיטאות ומכללות )הולך יד ביד עם עולם הלמידה מרחוק, לתלמידים שיורגלו לעבוד וללמוד בו יהיה יתרון משמעותי בחייהם הבוגרים.

 

מטרתנו ברורה ולשם כך אנו עמלים יום וליל - לחולל מהפכה בשוק ההוראה הפרטית, לדאוג שהתלמידים שלנו יתקדמו בצורה הטובה ביותר עם צוות מורים מוכשר, צעיר, מנוסה ומלא במוטיבציה.

אנחנו מודים לכם שבחרתם להצטרף אלינו ומחכים לשמוע ממכם 

bottom of page